Labrador

i

Autor: SHUTTERSTOCK Labrador

QUIZ

Labrador czy lablador? Czy umiesz poprawnie zapisać NAJTRUDNIEJSZE nazwy ras psów? Ten quiz cię sprawdzi!

2023-09-20 15:57

Mamy tu miłośników psiaków? Jeśli zaliczacie się do grona uwielbiającego te słodkie pupile, to ten quiz będzie idealny dla was! Tym razem chcemy zadać wam pytania dotyczące poprawności zapisu nazwy rasy psa. Z góry ostrzegamy jednak, że to nie będzie łatwe zadanie, a komplet punktów zdobędą tylko prawdziwi znawcy! Sprawdźcie, czy będziecie wśród nich!

Nie bez powodu utarło się powiedzenie, że „pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. Te urocze czworonogi zazwyczaj oddają właścicielom całe swoje serce. Każdy z nas wie, że na świecie istnieje wiele ras psów. Nazwy niektórych z nich mogą nam jednak sprawić nieco kłopotu i to zarówno przy wymowie, jak i w zapisie. Jesteście pewni, że umiecie poprawnie podać rasę waszego pupila? Przed wami trudny quiz, w którym 10/10 punktów zdobędą tylko nieliczni!

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy

Quiz: najtrudniejsze do zapisania nazwy ras psów

Dziś zapraszamy was do rozwiązania quizu, w którym znajdziecie pytania dotyczące najtrudniejszych do zapisania nazw ras psów! Aby rozwiązać go bezbłędnie musicie być uważni, bo podane odpowiedzi będą do siebie bardzo podobne. Pamiętajcie jednak, że tylko jedna z nich jest prawidłowa. Powodzenia!

Najtrudniejsze nazwy ras psów. Czy wiesz, jak zapisać je poprawnie?

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawny zapis tej psiej rasy:

Zobacz także fotorelację z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Lublinie: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE