Kot konfident! Dzięki niemu poszukiwany 20-latek trafił do więzienia

i

Autor: Lubelska Policja/Unsplash.com

Policja

Kot konfident! Dzięki niemu poszukiwany 20-latek trafił do więzienia

2023-03-29 21:38

20-letni mieszkaniec Lublina postanowił ukryć się w szafie. Kryjówkę swojego Pana zdradził kot, który siedział na podłodze i z zaciekawieniem patrzył na mebel. Policjanci szybko zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie czworonoga i już po chwili wyciągnęli z ukrycia poszukiwanego.

W we wtorek funkcjonariusze z 6. komisariatu wpadli na trop 20-latka. Mężczyzna od pewnego czasu był poszukiwany za zniszczenie mienia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż może przebywać w jednym z lubelskich mieszkań.

W trakcie czynności mundurowi postanowili przeszukać wytypowany adres.

- Drzwi do lokalu otworzyła im matka poszukiwanego. Kobieta oświadczyła, że od dawna nie widziała swojego syna. Operacyjni jednak nie do końca jej uwierzyli i postanowili przeszukać mieszkanie. Gdy weszli do pokoju, od razu zwrócili uwagę na kota, który siedział na podłodze jak zahipnotyzowany i patrzył na drzwi szafy – relacjonuje nadkom. Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Policjanci szybko zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie czworonoga i już po chwili wyciągnęli 20-latka z ukrycia.

Mężczyzna od razu został zatrzymany. Policjanci po wykonaniu niezbędnych czynności przewieźli go do zakładu karnego, gdzie z powodu popełnianego wcześniej przestępstwa spędzi najbliższe pół roku.

Zobacz także: Wypadek w Strzeszkowicach Dużych. 18-latek miał prawo jazdy od niecałego miesiąca

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE