Katarzyna Bujakiewicz będzie się bić z Najmanem

2021-02-25 7:34 OM
Katarzyna Bujakiewicz będzie się bić z Najmanem
Autor: JD

Aktorka Katarzyna Bujakiewicz stoczy w Lublinie walkę z Marcinem Najmanem. Inni znani artyści także zmierzą się ze sportowcami. Wszystko po to, żeby ratować małą Nineczkę Kropeczkę. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się charytatywne wydarzenie Nina's Cup, które ma pomóc w uzbieraniu pieniędzy na leczenie niespełna 2-letniej Niny Słupskiej z Lublina.

Dziewczynka choruje na SMA, aby mogła w pełni sprawnie funkcjonować potrzebny jest jej lek za około 9 milionów złotych. Dlatego znani z Lublina i nie tylko pomagają uzbierać potrzebne środki. W najbliższą niedzielę organizują specjalne wydarzenie charytatywne.

- Sportowcy kontra artyści będą występować w rożnych konkurencjach. Przeważnie bardzo trudnych - mówi aktorka Katarzyna Bujakiewicz, ambasadorka zbiórek dla Niny. - Jedną z konkurencji, nie wiem, czy Marcin Najman się zdecyduje na nią, ale będzie poduszkowe MMA ze mną. Będzie Rafał Cieszyński, będzie Alżbeta Lenska. Będą się odbywały różne licytacje, między innymi mamy do licytacji koszulkę Kubicy.

Katarzyna Bujakiewicz będzie się bić z Najmanem
Autor: zdjęcie nadesłane

Widowisko prawie sportowe Nina's Cup odbędzie się już w najbliższą niedzielę na Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie od godziny 16:00 do 19:00. Z racji pandemii odbędzie się bez udziału publiczności, ale będzie transmitowane na kanale YouTube "Nineczka Kropeczka walczy z SMA".