Karambol na Lubelszczyźnie. Autokar wjechał w busa, lawetę i naczepę ciągnika

2022-10-03 9:31

W niedzielę wieczorem w Tytusinie doszło zdarzenia drogowego z udziałem 4 pojazdów. Ze względu na niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków kierujący autokarem 33-letni mężczyzna uderzył w busa, który z kolei wjechał w lawetę. Na koniec autokar uderzył jeszcze w naczepę ciągnika. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie w artykule.

Zderzenie czterech pojazdów na dk 12

Do wypadku z udziałem 4 dużych pojazdów doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Tytusin w powiecie chełmskim na drodze krajowej nr 12 między Lublinem a Chełmem. Na drodze zderzyły się cztery pojazdy: autobus, laweta, bus i ciężarówka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Policjanci ustalili, że 33-letni obywatel Ukrainy, kierując autokarem relacji Warszawa-Odessa, jadąc w kierunku Chełma na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył busa.W wyniku zderzenia bus, którym kierował 47-letni obywatel Ukrainy wjechał w tył lawety, którą kierował 32-letni mężczyzna również obywatel Ukrainy. Oba samochody zjechały na przeciwległy pas ruchu i wjechały do rowu, natomiast autokar uderzył jeszcze w naczepę ciągnika, którym kierował 41-letni obywatel Ukrainy. W wyniku tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby. Jedna po badaniach została zwolniona do domu, natomiast druga – 41-letnia obywatelka Ukrainy przebywa w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Za spowodowanie wypadku komunikacyjnego sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Lubelskie. Policjanci eskortowali rannego niemowlaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE