Już za chwilę Skrzydlate Juwenalia. Kto wystąpi?

i

Autor: źródło: Facebook Skrzydlate Juwenalia

Już za chwilę Skrzydlate Juwenalia. Kto wystąpi?

2022-05-23 11:15

Do Dęblina przyjadą gwiazdy. Zbliżają się Skrzydlate Juwenalia Lotniczej Akademii Wojskowej. Szykuje się moc atrakcji zarówno dla studentów, jak i mieszkańców regionu. W najbliższy czwartek wystąpią zarówno zespoły studenckie jak i te znane w całym kraju.

- Każdy jest mile widziany - mówi plutonowy podchorąży Mateusz Dziedzic, członek samorządu studentów Lotniczej Akademii Wojskowej. - W tym roku rozpoczynamy od koncertów typowo zespołów studenckich. Stawiamy na zespół RoseMerry z Rzeszowa, później przeniesiemy się w takie nasze Dęblińskie klimaty, gdyż zagra nasz rodzimy zespół PeJota LAW, który naprawdę gra fantastyczną muzykę. Kolejnym wykonawcą będzie zespół B6 z Lublina. No i gwiazdy wieczoru, czyli raper Smolasty i zespół Happysad.

Dzień wcześniej będzie można wziąć udział w "Odlotowym Pikniku", który odbędzie się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego przy Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie.

- Będą to przeróżne atrakcje, począwszy od koła fortuny, przez chińczyka, rzutki, różnego rodzaju wojny na balony, czy studenckie flanki - dodaje Dziedzic. - Oczywiście wszystko w wydaniu typowo studenckim. Będzie można też zjeść coś pożywnego, napić się zimnych napoi. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Skrzydlate Juwenalia odbędą się już za trzy dni, 26 maja na Stadionie Miejskim w Dęblinie. Start o godzinie 17:00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Spędzasz czas na świeżym powietrzu? Uważaj na kleszcze!

Posłuchaj podcastu i dowiedz się, jak się przed nimi chronić.

Listen to "O profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE