Lublin gotowy na święta! Świąteczne iluminacje już zdobią centrum miasta

i

Autor: PW

Boże Narodzenie 2023

Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie 2023. Kiedy się odbędzie? Sprawdź

2023-12-01 16:01

Kiedy będzie jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie? Już podano pierwszą możliwą datę! To będzie weekend pełen atrakcji i celebrowania ducha świąt! Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej imprezy.

Jak podaje Spotted Lublin, w dniach 16-17 grudnia na lubelskim rynku odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy 2023 w Lublinie! Różnego rodzaju stoiska będą rozstawione wokół Trybunału Koronnego. Będzie można kupić ładną pamiątkę w postaci ozdób świątecznych, rękodzieł czy smakołyków na ciepło lub na zimno. Oczywiście nie zabraknie też grzanego wina! Wstępnie zapowiedziano, że kramów ma być aż 40!

Jarmark w Lublinie, czyli tradycja łączy się z nowoczesnością

Całości dopełnią liczne koncerty artystów, którzy będą śpiewać i grać najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Organizatorzy zapowiadają, że będą także pokazy kulinarne wraz z degustacją. Mieszkańcy Lublina będą mogli spróbować tradycyjnego barszczu, kapusty czy zupy grzybowej przygotowanej przez kucharzy.

Jednak to nie jedyne wydarzenie, które będzie towarzyszyło mieszkańcom Lublina. Ducha świąt sprowadzi także ciężarówka Coca-coli! Przypominamy, że ona zawita już 16 grudnia. Choć na razie brak informacji o dokładnej lokalizacji postoju ciężarówki to można być już teraz pewnym, że każdy, kto przyjdzie, będzie mógł liczyć na darmowe puszki Coca-Coli i inne wyjątkowe atrakcje.

Zobacz także galerię z tamtego roku: Lublin gotowy na święta! Świąteczne iluminacje już zdobią centrum miasta

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE