Ila warto zapłacić z prawo jazdy?

i

Autor: fot. Mike / Pexels Ila warto zapłacić z prawo jazdy?

Ile jest warte zrobienie PRAWA JAZDY? Mieszkanka Sieniawy już wie...

2021-10-14 13:24

Zrobienie prawa jazdy jest czymś bez czego wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania w obecnym świecie. Posiadanie tego dokumentu często jest niezbędnym wymogiem przy podjęciu pracy. I chociaż większość kursantów zdaje swój egzamin za pierwszym razem to nadal dla wielu zdobycie tego dokumentu jest problematyczne, co wtedy?

Kobieta próbowała nielegalnie zdobyć prawo jazdy

Wczoraj rano 47-letnia mieszkanka gminy Sieniawa podczas swojego praktycznego egzaminu na prawo jazdy odbywającego się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział Terenowy w Biłgoraju chciała przekupić egzaminatora. Kobieta musiała nie być pewna swoich umiejętności dlatego wręczyła egzaminującemu ją mężczyźnie kilkaset złotych w zamian za pozytywny wynik. Mężczyzna nie zgodził się na przyjęcie łapówki i o wszystkim powiadomił lokalnych policjantów. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy, a następnie do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakaz opuszczania kraju. 47-latka stanie przed sądem, grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Osobom, które czekają egzaminy na prawo jazdy przypominamy, że w każdym aucie montowane są kamery rejestrujące przebieg egzaminu jak i zachowanie osób znajdujących się w aucie. Zamiast wydawać pieniądze na łapówki radzimy wykupić sobie dodatkowe lekcje z instruktorem, żeby nie stanowić zagrożenia w ruchu drogowym i nie ryzykować utratą wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Halloween 2021. Co wiesz o święcie strachów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Kiedy obchodzone jest Halloween?
Super Raport 14.10 (Goście: Marek Sawicki - PSL-Koalicja Polska oraz Michał Kołodziejczak - AgroUnia) Sedno Sprawy: Joanna Mucha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE