Fryzjerka z Lublina: Dopóki nie wprowadzą stanu wyjątkowego będziemy przyjmować klientów w salonie

2021-04-15 10:15
Fryzjerka z Lublina: Dopóki nie wprowadzą stanu wyjątkowego będziemy przyjmować klientów w salonie
Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/ID 2801686

- Przedłużenie obostrzeń to dla branży beauty w wielu przypadkach całkowity upadek - mówi nam jedna z lubelskich fryzjerek. Sama nie zamknęła swojego zakładu fryzjerskiego i z zachowaniem zasad sanitarnych ciągle przyjmuje swoich klientów.

Jesteśmy oszukani i pozostawieni sami sobie - mówi pani Wioletta, jedna z lubelskich fryzjerek. - Mamy zobowiązania, kredyty oraz pracowników. Przyszłość nie wróży niczego dobrego. Opłaty do ZUS nie został zniesione i nie uważam, że państwo pomoże przedsiębiorcom z naszej branży. Prowadzenie działalności w naszym kraju jest naprawdę sportem ekstremalnym. Jest mi przykro, że rząd pomija potrzeby obywateli i dba wyłącznie o swój interes. Dlatego ja pracuję i będę pracować. Robię to zgodnie z prawem i zachowuję reżim sanitarny. Dopóki nie wprowadzą stanu wyjątkowego będziemy przyjmować klientów w salonie. Nie mam się czego wstydzić. Jestem dumna ze swojego salonu i wykonywanego zawodu.

Przypomnijmy, w środę rząd kolejny raz przedłużył obowiązujące obostrzenia. Tym razem do 25 kwietnia. W dalszym ciągu zamknięte są szkoły, teatry, kina, muzea, baseny, sauny, solaria, centra handlowe, salony urody, zakłady kosmetyczne oraz fryzjerskie.

Jedynie przedszkola i żłobki będą czynne od poniedziałku. Natomiast do 3 maja pozostaną zamknięte hotele i obiekty noclegowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE