FARMA DYNIOWA

Farma dyń w Lublinie rozpoczęła sezon! Jesienna atrakcja dla dzieci jest już otwarta. Zobacz zdjęcia

2023-09-24 17:54

Jesienna atrakcja (nie tylko) dla najmłodszych znów pojawiła się na mapie Lublina. Farma dyń, bo o niej mowa, właśnie rozpoczęła tegoroczny sezon. Na jej terenie znajdziecie mnóstwo tematycznych dekoracji, w których główną rolę odgrywają oczywiście dynie. Zobaczcie zdjęcia z naszej wizyty na lubelskiej farmie dyniowej!

Drugi rok z rzędu teren przy hotelu Royal Botanic w Lublinie zamienił się w dyniowe królestwo. W weekend (23-24 września) lubelska farma dyń oficjalnie rozpoczęła tegoroczny sezon, który potrwa do końca października. Na miejscu na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w których główną rolę odgrywają dynie. Odwiedzający mogą zasiąść za kierownicą ciągnika, posiedzieć na dyniowym wozie, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanych ściankach, których motywy kojarzą się baśniowo! Na farmie znajdziecie także autobus oraz popularnego przed laty „malucha”, czyli Fiata 126p, które również zostały przystrojone dyniami. Na miejscu można ponadto skosztować dyniowej kawy, herbaty czy ciasta.

Jarmark w Lublinie, czyli tradycja łączy się z nowoczesnością

W weekend otwarcia na odwiedzających farmę dyń czekały natomiast dodatkowe atrakcje, takie jak: dmuchańce, fotobudka i animacje.

Farma dyń w Lublinie - godziny otwarcia, ceny biletów

Farma dyń w Lublinie działa od 23 września do 31 października przy ul. Północnej 219 (teren przy hotelu Royal Botanic). Można ją odwiedzać codziennie w godz. 10-17. Wstęp jest płatny. Ceny biletów prezentują się następująco:

  • dzieci do lat 3 - wchodzą za darmo,
  • dzieci - 15 zł,
  • dorośli - 20 zł.

W każdy weekend na farmie dyń w Lublinie najmłodsi będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak dmuchańce, animacje czy bańki mydlane. Więcej informacji na facebookowym fanpage'u Farmy Dyń w Lublinie.

Zobacz na zdjęciach, jak lubelska farma dyń prezentuje się w tym roku:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE