Eco Gala ma już 10 lat. To będą wyjątkowe urodziny

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/ArtTower

Imprezy

Eco-Gala w Lublinie ma już 10 lat. To będą wyjątkowe urodziny

2023-09-26 8:48

Eco-Gala świętuje swoje 10-lecie. To właśnie od tylu lat mieszkańcy Lublina mogą w każdą sobotę, zawsze w tym samym miejscu kupować żywność i rękodzieło wprost od producenta. Z okazji jubileuszu przygotowano specjalne wydarzenia.

- W ciągu tych 10 lat zwiększyła się świadomość konsumentów na temat tego jak ważna jest zdrowa żywność. Tutaj bardzo ważne przede wszystkim są relacje między klientem, a producentem. Nawiązały się takie bardzo fajne więzi, długotrwałe relacje z klientami - mówi Anna Dudek, prowadząca targi Eco-Gala. - W trakcie urodzinowej Eco-Gali będzie wiele konkursów dla dzieci i dorosłych, warsztaty dla dzieci, degustacja produktów od wystawców, pokazy kulinarne prowadzone przez szefa kuchni, będą występy zespołów ludowych, a także wykład o zdrowej żywności, porady dietetyczne. Dzieci dostaną maskotki.

Od sztucznej inteligencji po naukę resyscytacji, czyli Piknik Naukowy w Lublinie

Eco-Gala odbywa się w każdą sobotę od 9:00 do 13:00 w galerii przy ul. Fabrycznej 2.

Specjalna edycja Eco-Gali na 10-lecie odbędzie się 14 października w godzinach od 10:00 do 16:00.

Zobacz także: Pierwsze dni jesieni w Lublinie. Czy już widać pierwsze oznaki nowej pory roku? Koniecznie zobaczcie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE