Co zrobić, gdy dostaniemy niechciany prezent? [AUDIO]

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/Bob_Dmyt

Co zrobić, gdy dostaniemy niechciany prezent? [AUDIO]

2020-12-18 8:00

Nie taka książka, za małe spodnie, za drogi podarunek. Prezenty świąteczne potrafią nas mocno uszczęśliwić, ale też wprowadzić nas w zakłopotanie, wywołać żal i smutek. Zwłaszcza gdy są nietrafione.

- Mój najbardziej nietrafiony prezent to rajstopy - mówi młoda mieszkanka Lublina. - Były jakieś takie różowe w serduszka. No po prostu brzydkie. Wolałabym sobie sama wybrać ubranie, niż żeby dostać je od kogoś.

- Taki golf od mamy. Było mi strasznie przykro, że mi się nie podobał, bo mama tak się cieszyła, ale ten golf był bardziej w jej stylu niż w moim - mówi mieszkanka Lublina.

- Ja daję starszej córce pieniądze, żeby kupiła wszystkim prezenty takie jakie chcą. Sama też mówię mniej więcej co mi się podoba, co bym chciała dostać i prezenty są zawsze trafione - mówi Lublinianka.

Zapytaliśmy mieszkańców Lublina o najbardziej niechciane prezenty jakie dostali

A co zrobić gdy pod choinką znajdziemy prezent, który nam się nie podoba? Najlepiej po sobie tego nie pokazywać, aby nie urazić osoby obdarowującej. Należy natomiast za prezent podziękować.​

Jakie choinki wybierają mieszkańcy Lublina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE