Co w naszym mieście było na plus, a co na minus?

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/jaxel

Co w naszym mieście było na plus, a co na minus?

2021-12-31 13:20

Nowe Aleje Racławickie i Krakowskie Przedmieście, więcej zieleni, nowe autobusy elektryczne, pętle autobusowe, odnowione skwery i szkoły. To tylko niektóre z inwestycji jakie udało się skończyć w Lublinie w 2021 roku. Mogliby się nimi chwalić politycy i włodarze miasta, ale co według mieszkańców naszego miasta zmieniło się na plus a co na minus?

- No coś tam się buduje - mówi mieszkaniec Lublina. - Aleje Racławickie, a po nowym roku mają Lubelskiego Lipca przedłużać. To jest na plus.

- Lublin w jakimś tam stopniu się rozwija - mówi mieszkaniec Lublina. - Jakieś wydarzenia kulturalne są. Moim zdaniem Lublin idzie do przodu.

- Myślę, że Lublin w końcu stał się miastem bardziej atrakcyjnym dla turystów i to jest fajne - mówi mieszkanka Lublina. - Na plus jest to, że pojawia się coraz więcej zieleni w mieście i że urzędnicy słuchają mieszkańców. Każdego roku ogłaszany jest budżet obywatelski i są spełniane oczekiwania mieszkańców. Chciałabym tylko, żeby w Lublinie ludzie byli bardziej dla siebie życzliwi i żeby po prostu się do siebie bezinteresownie uśmiechali i byli mili.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE