Brutalne morderstwo w Lublinie. Pięciu mężczyzn zatrzymanych [AUDIO]

2021-10-11 12:56
Brutalne morderstwo w Lublinie. Pięciu mężczyzn zatrzymanych
Autor: zdj. ilustracyjne/pixabay.com

Nie żyje 65-latek. Policję zaalarmował znajomy ofiary. W sprawie zatrzymano już pięciu podejrzanych. Wszyscy są mieszkańcami Lublina.

Zatrzymani mają od 27 do 70 lat. - Podejrzani jako ostatni byli w niedzielę w mieszkaniu ofiary na osiedlu Bazylianówka - mówi nam kom. Kamil Gołębiowski, rzecznik komendy miejskiej policji w Lublinie. - Analizowane są w tej chwili zgromadzone materiały dowodowe, przesłuchujemy świadków, gromadzimy dowody w sprawie - dodaje kom. Gołębiowski.

Ciało zostało przekazane na sekcję zwłok. Do zbrodni doszło prawdopodobnie w piątek. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, 65-latek zginął od wielu ciosów zadanych nożem.

Sprawą zajmuje się prokuratura. Za zabójstwo grozi nawet dożywocie.

- Ofiara miała liczne obrażenia. Ciało przekazano do sekcji zwłok. W sprawie zatrzymaliśmy 5 mieszkańców Lublina - mówi kom. Kamil Gołębiowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE