Ankieterzy pytają dokąd jedziemy komunikacją miejską. Tak powstaje nowy układ komunikacyjny w Lublinie

i

Autor: JW

Ankieterzy pytają dokąd jedziemy komunikacją miejską. Tak powstaje nowy układ komunikacyjny w Lublinie

2023-03-10 17:10

Pytają o to na jaki przystanek jedziemy, gdzie się przesiadamy i gdzie zaczynaliśmy podróż. Wszystko po to, aby usprawnić komunikację miejską w Lublinie i stworzyć nowy układ komunikacyjny, czyli optymalne trasy linii autobusowych i trolejbusowych. Będą one funkcjonowały, gdy do użytku zostanie oddany budowany właśnie Dworzec Metropolitalny.

- Od 8 marca pasażerowie mogą spotkać na wybranych przystankach ankieterów. Będą oni wyposażeni w specjalne identyfikatory ZTM - mówi Monika Białach z ZTM w Lublinie. - Ankieterzy mogą zapytać o przystanek początkowy podróży, cel oraz miejsce przesiadek. Odpowiedzi posłużą do przygotowania więźby ruchu pasażerskiego, czyli określenia kierunków przemieszczania się pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej w Lublinie. Wszystkie pozyskane informacje posłużą do przygotowania koncepcji optymalizacji oferty przewozowej w dwóch wariantach, uwzględniającej obecny układ komunikacyjny oraz budowę Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Ankieta trwa zaledwie jedną minutę. Prosimy o poświecenie chwili, w końcu wyniki tego badania służą naszej wspólnej sprawie.

Ankieterów na wybranych przystankach będziemy mogli spotkać do końca marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE