37-latek zaatakował nożem swoją żonę. Wspólnie pili alkohol

2022-11-27 15:00
37-latek zaatakował nożem swoją żonę. Wspólnie pili alkohol
Autor: (Fot. Policja)

37-latek z Włodawy odpowie za atak na swoją żonę. 31-letnia kobieta przyszła do swojego męża. Małżonkowie nie mieszkali ze sobą już kilka lat. Podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło pomiędzy nimi do awantury. Wtedy mężczyzna zaatakował ją nożem.

- 37-latek trzymanym w ręku nożem zaatakował kobietę raniąc ją w przedramię. Groził jej przy tym zabójstwem. Następnie obawiając się, że 31-latka zawiadomi organy ścigania, zamknął ja w domu pozbawiając wolności - aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. - Kobieta pod pretekstem udania się do szpitala, opuściła dom i od razu zadzwoniła na Policję. Jak się okazało, obrażenia jakich doznała na szczęście były powierzchowne i nie potrzebowała pomocy medycznej.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb wobec 31-latki. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE