Wytańczyli złoto. Kolejny sukces wirujących tancerzy z Łomży

2020-02-11 0:01 mżet
BK Step z kolejnym wyróżnieniem
Autor: BK Step

Tancerze studia BK Step ponownie stanęli na podium! 28. edycja Karnawał Dance Fest należała do Łomży. Grupa B.K.Team pod kierunkiem Marka Kisiela okazała się bezkonkurencyjna w kategorii Street Dance powyżej 16 lat.

Młodzi tancerze hip hop uczestniczyli w kolejnej edycji Karnawał Dance Fest, która odbyła się  w przepięknym gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. Nie było łatwo - w rytmicznych zmaganiach wzięło udział około 700 tancerzy z całego kraju: dzieci, dorośli, a wśród nich zarówno doświadczeni artyści jak i debiutanci. Łomżyńska grupa brawurowo przeszła eliminacje i dostała się do drugiego etapu, w którym rywalizowała  na parkiecie z ponad trzydziestoma drużynami.  
Grupa B.K.Team pod kierunkiem Marka Kisiela okazała się bezkonkurencyjna w kategorii Street Dance i stanęła  na  pierwszym miejscu podium. 

Do pokaźnego worka ostatnich sukcesów studio BK Step może dołożyć też dwie wygrane w  turnieju Youngbloods Arena, który  skierowany jest do młodszych tancerzy breakdance z całej Polski. Tu do walki o "pudło" stanęło 8 tancerzy z Łomży, z czego dwóch zajęło pierwsze miejsca w swoich kategoriach.