Szczególnie zuchwały złodziej kradł na oczach personelu i kamer! Nie zgadniesz, co zabrał

2021-04-08 12:23 hz
Łomża. Złodziej kradł na oczach personelu i kamer!
Autor: pixabay Łomża. Złodziej kradł na oczach personelu i kamer!

Bezczelność niektórych złodziei nie zna granic. Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież szczególnie zuchwałą. W kilkanaście sekund, z półek sklepowych zniknęły produkty o łącznej wartości 360 złotych. Złodziejowi nie przeszkadzali ani personel, ani monitoring. Na co się połakomił?

  • We wtorek, 6 kwietnia, mężczyzna wszedł do sklepu i w kilkanaście sekund załadował do torby artykuły spożywcze.
  • Złodziej dokonał szczególnie zuchwałej kradzieży w obecności personelu oraz "na oczach" kamer monitoringu.
  • Łupem sprawcy padły kawy i czekolady o łącznej wartości 360 złotych.

Wydarzenia rozegrały się we wtorek po południu. Dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży artykułów spożywczych w jednym ze sklepów w Łomży. Łupem mężczyzny padły kawy oraz czekolady o łącznej wartości 360 złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Czytaj też: Wypadek w Burzynie pod Łomżą. Starszy mężczyzna wpadł pod koła ciągnika! [AUDIO]

Złodziej okazał się na tyle bezczelny, że dokonał kradzieży nie tylko na "oczach" kamer, ale też pod obecność personelu. Na nagraniu widać mężczyznę, który wchodzi do sklepu i w kilkanaście sekund chowa do torby artykuły spożywcze. Następnie wychodzi z lokalu, nie płacąc za towar.

Przybyły na miejsce patrol policji szybko rozpoznał mężczyznę z nagrania i po niespełna godzinie zatrzymał go w jego domu. Mieszkaniec Łomży noc spędził w policyjnym areszcie. Dzień później 30-latek usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej, za który grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Raport z Anteny 08.04