Samochody Google znowu odwiedzą Podlasie! Sprawdź, w których miastach je spotkasz

i

Autor: Wikimedia commons Samochody Google znowu odwiedzą Podlasie! Sprawdź, w których miastach je spotkasz

Region

Samochody Google znowu odwiedzą Podlasie! Sprawdź, w których miastach je spotkasz

2023-05-17 11:02

Google Street View to ciesząca się ogromną popularnością funkcja Mapy Google i Google Earth. Już niedługo samochody właściciela tej aplikacji ponownie ruszą w Polskę i zawitają na Podlasie. Z dalszej części artykułu dowiesz się, które miasta z województwa podlaskiego odwiedzą.

Mapy Google i Google Earth z nowymi zdjęciami z Podlasia

Google Street View to jedna z najbardziej popularnych funkcji Map Google i Google Earth. Nic dziwnego zatem, że właściciel aplikacji dba, aby usługa była jak najbardziej aktualna. Dzięki temu każdy z nas może zobaczyć panoramiczny widok z poziomu ulicy wybranego miejsca i poznać go w wirtualny sposób. Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Wszystko dzięki temu, że samochody Google każdego roku wykonują setki tysięcy zdjęć i zbierają kluczowe dane. Z informacji udostępnionych przez Google wynika, że samochody robiące zdjęcia w 2023 r. pojawią się w Polsce. W tym również na Podlasiu. Listę miejsc, w których będzie można je spotkać znajdziesz poniżej.

Samochody Google na Podlasiu - gdzie można spotkać?

  • Augustów,
  • Białystok,
  • Łomża,
  • Suwałki.

Google zastrzega sobie jednak, że może odwiedzić mniejsze miejscowości w pobliżu powyższych miast lub z powodu remontów dróg zmienić planowaną trasę objazdu.

Źródło: Samochody Google znowu odwiedzą Podlasie! Sprawdź, w których miastach je spotkasz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE