Rusza rekrutacja do Miejskiego Żłobka Publicznego nr 3. Nowa placówka otwarta od września

2020-07-27 15:58 mżet
Rusza rekrutacja do nowego żłobka
Autor: pixabay.com

... a chodzi o nabór do projektu "Nowe Miejsca Opieki w Łomżyńskim Żłobku". Jego celem jest aktywizacja zawodowa młodych rodziców, chodzi zarówno o osoby bezrobotne, jak i te, które po urodzeniu dziecka, chcą jak najszybciej do pracy wrócić. Wystarczy wypełnić i dostarczyć zgłoszenie.

Placówka edukacyjna dla najmłodszych podjęła się realizacji nowego projektu: "„Nowe miejsca opieki w Łomżyńskim Żłobku” to inicjatywa realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Kto może wziąć udział?
Rodzice  i opiekunowie maluchów, którzy chcą jak najszybciej wrócić do aktywności zawodowej, albo dopiero wejść na rynek pracy. Trzeba też spełnić kilka warunków formalnych.

Do udziału w projekcie zapraszamy rodziców lub opiekunów prawnych, którzy pełnią funkcje opiekuńcze nad dziećmi do lat 3 – tym powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem lub wychowywaniem dzieci (przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym), pełniących funkcje opiekuńcze nad dziećmi do lat 3 pozostających bez zatrudnienia (bezrobotnych/nieaktywnych zawodowo) planujących powrót na rynek pracy, oraz pracujących rodziców/opiekunów prawnych pełniących funkcje opiekuńcze nad dziećmi do lat 3 - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Łomży.

Wypełniony formularz należy złożyć w siedzibie Żłobka nr 3, przy ul. Kołłątaja 8, od 3 do 6 sierpnia tego roku. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.