Przekroczyli prędkość i dalej już nie pojadą. Kierowcy stracili uprawnienia

2020-05-18 23:16 mżet
policja
Autor: pixabay.com

Trzej niepokorni kierowcy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Wpadli podczas rutynowej kontroli na krajowej 61, a także na ulicach Łomży. Wszyscy mężczyźni zasilili swoje konta 10 punktami karnymi, dostali mandaty, a z "prawkiem" musieli się pożegnać.

Pierwszy zatrzymany kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h.  Jego szalona wycieczka zakończyła się w Zaruziu, gdzie wpadł na policyjny patrol.

W samo południe policjanci przenieśli się na drogi w Miastkowie. Ta trasa jest szczególnie często wskazywana na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako miejsce, gdzie dochodzi do przekraczania prędkości. To właśnie tam "wpadł" 54- letni mężczyzna, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o niemal 60 km/h!

Od odpowiedzialności, mimo dociskania pedału gazu, nie uciekł też 21-letni kierowca osobówki. Młody mężczyzna szalał z prędkością w rejonie ulicy Sikorskiego w Łomży. Pędził z prędkością 105 km/h.

Wszyscy mężczyźni musieli pożegnać się ze swoimi "prawkami". Zostali również ukarani mandatem karnym i otrzymali 10 punktów karnych.