Potrzebujecie kasy na rozkręcenie własnego biznesu? Wystarczy napisać wniosek

2021-03-22 9:17 mżet
Kasa na biznes
Autor: pixabay.com

Do zgarnięcia w Łomży są grube pieniądze na swój biznes!- wystarczy kilka prostych kroków, a poprowadzi Was park przemysłowy Łomża. Właśnie ruszyła piąta już runda drugiej edycji projektu Hub of Talents, czyli platformy dla osób, które mają kreatywne podejście do biznesu.

Marzenia o własnym biznesie nie muszą leżeć na dnie szafy- teraz mogą się ziścić! A to dzięki realizowanemu przez łomżyński Park Przedsiębiorczości program Hub of Talents. Na początek wystarczy wypełnić prosty wniosek, potem wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą Was przez gąszcz biurokracji niezbędnej do stworzenia spółki. Żeby jednak otrzymać wsparcie należy spełniać kilka warunków: najważniejszym z nich jest rodzaj planowanego biznesu. Musi być innowacyjnie: skupcie się na researchu rynku, znajdźcie coś, czego jeszcze nie ma i do dzieła! W grę wchodzi też ulepszenie istniejącego już rozwiązania.

Żeby kasa wpłynęła na Wasze konto musicie przejść przez 6 etapów: pierwszym z nich jest prawidłowe złożenie wniosku. Następnie Wasz pomysł przejdzie przez ocenę formalną i merytoryczną. Później musicie zaprezentować się przed eksperckim panelem, a jeśli się uda zmierzacie prosto do inkubacji.

W ramach projektu zrealizujesz indywidualny program inkubacji, który trwa maksymalnie 8 miesięcy. Wsparcie obejmuje dwa rodzaje usług: podstawowe oraz specjalistyczne. W ramach usług podstawowych otrzymasz powierzchnię do pracy, obsługę prawną, księgową oraz marketingową dla nowopowstałych spółek - czytamy na stronie łomżyńskiego Ratusza - W ramach inkubacji wybrane startupy będą miały możliwość wyjazdu do Doliny Krzemowej – amerykańskiego epicentrum innowacji.

Wnioski możecie zgłaszać do 31 października 2022. Do zgarnięcia jest aż milion złotych! Więcej znajdziecie TUTAJ.

Chcecie podzielić się z nami wystrzałową nowiną? A może macie swoje refleksje dotyczące miasta? Piszcie do nas na online@grupazpr.pl