Pijany mężczyzna udusił dwa psy pod Łomżą!

i

Autor: fot. pixabay.com/Pijany mężczyzna udusił dwa psy pod Łomżą!

Pijany mężczyzna udusił dwa psy pod Łomżą!

2023-02-20 10:54

26-letni mężczyzna udusił dwa psy, bo za głośno szczekały... Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło na terenie Gminy Zbójna. Sprawca sam zgłosił się na policję i dziś usłyszy zarzuty. Szczegóły w artykule.

Wczoraj (19.02) łomżyńscy policjanci dostali zgłoszenie, że na posesji w gminie Zbójna mężczyzna zabił dwa psy, które na nią weszły. Na miejscu okazało się, że właścicielem psów był ich oprawca. 26-letni mężczyzna powiedział mundurowym, że zwierzęta denerwowały go, bo głośno szczekały.

Najpierw ogłuszył je drewnianym kijem, a potem udusił i zakopał w pobliskim lesie - przekazuje zespół prasowy KMP w Łomży.

Mężczyzna sam zgłosił się na policję, bo "ruszyło go sumienie". W pobliskim lesie policjanci znaleźli zakopane zwierzęta. 26-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Badanie alkomatem wykazało, że 26-latek miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dziś usłyszy zarzut znęcania się i zabicia zwierząt ze szczególnym okrucieństwem.

Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ważnego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE