Nie podoba Ci się koncepcja remontu ulicy w Łomży? Zgłoś swoją uwagę do ratusza

2020-09-09 11:04 mszzz
Urząd Miejski w Łomży
Autor: mszzz

Miasto zaprasza mieszkańców Łomży do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących remontów trzech łomżyńskich ulic. Z powodu sytuacji epidemicznej konsultacje odbywają się w formie elektronicznej. Sprawdź szczegóły na Łomża.eska.pl

Konsultacje społeczne dotyczą drugiego etapu modernizacji ulicy Kasztelańskiej, rozbudowy ulicy Piaski oraz przebudowy ulicy Wspólnej - połączenia ulic Nowogrodzkiej i Partyzantów w Łomży. Właśnie do powyższych remontów można zgłosić swoje uwagi.

Swoje wnioski i uwagi do zaproponowanych rozwiązań projektowych można wysyłać mailowo na następujące adresy: ulicakasztelanska@um.lomza.pl; ulicapiaski@um.lomza.pl; ulicawspolna@um.lomza.pl. E-maile można wysyłać jedynie do piątku, 25 września bieżącego roku. Co powinno się znaleźć w takiej wiadomości?

Każda przesłana wiadomość powinna zawierać informacje, której działki dotyczą uwagi lub wnioski, być podpisana przez właściciela działki lub osobę upoważnioną oraz zawierać dane umożliwiające późniejszy, ewentualny kontakt. Wiadomości anonimowe i przesłane po terminie nie będą rozpatrywane - informuje Łukasz Czech z kancelarii prezydenta Łomży

Władze Łomży proszą także mieszkańców o przekazywanie tej informacji sąsiadom, szczególnie znanym właścicielom działek położonych na trasie projektowanej ulicy, by sprawa konsultacji dotarła do jak największej liczby osób.

Koncepcje inwestycji drogowych znajdziecie tu: http://www.lomza.pl/index.php?wiad=10135