Nauczyciele i rodzice spotkają się online po raz drugi. Przed nami Wieczorynka Edukacyjna

2021-03-17 23:55 mżet
Podlaska Wieczorynka Edukacyjna w Łomży
Autor: pixabay.com

To skarbnica wiedzy dla nauczycieli i rodziców - przed nami druga wirtualna Edycja Podlaskiej Wieczorynki Edukacyjnej. Tematem przewodnim tego spotkania będzie wsparcie ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nie zabraknie też akcentu świątecznego...

To jedyna w swoim rodzaju okazja do spotkania się z nauczycielami  i rodzicami z różnych zakątków Polski - przed nami druga edycja Podlaskiej Wieczorynki Edukacyjnej. Każdy blok ma swój temat przewodni: tym razem dostaniecie mnóstwo rad dotyczących wsparcia ucznia z potrzebami specjalnymi w procesie edukacji. Spotkania przeznaczone są głównie dla nauczycieli, którzy otrzymają apteczkę pierwszej pomocy na zdalne bolączki, ale i rodzice wyniosą z wykładów wiele cennych lekcji. Na uczestników czekają zaproszeni specjaliści: Ewa Radanowicz, która opowie o specjalnych i niespecjalnych potrzebach, Urszula Duda, która odpowie na pytanie kiedy edukacja staje się wyzwaniem, Marzanna Oniśko, która podpowie  jak napisać opinię o uczniu do PPP, czy, Olimpia i Paweł Burczykowie - rodzice dorosłej już dziewczyny ze spektrum autyzmu, którzy podzielą się z uczestnikami spotkania swoimi doświadczeniami.

Organizatorami spotkania są ambasadorki Wiosny Edukacji i członkinie Podlaskiego Klubu Kreatywnych Nauczycieli: Justyna Bober, Katarzyna Polak, Ewa Ziejewska oraz Edyta Ejsmont - polonistki z Suwałk, Białegostoku i Łomży. - Chcemy kontynuować zainicjowany w innych rejonach Polski pomysł Nocy Belfrów - wydarzenia bezpłatnego i ogólnodostępnego, które jest okazją do rozmowy, wymiany doświadczeń, spotkania z edukatorami, innowatorami, autorami książek i pasjonatami edukacji- czytamy na stronie łomżyńskiego Ratusza.

Wydarzenie już 19 marca o 18 na platformie zoom. wcześniej trzeba się zarejestrować klikając TUTAJ.

Podlaska Wieczorynka Edukacyjna
Autor: Wiosna Edukacji