MOTOSERCE w Łomży już w sobotę. Wiemy, co będzie się działo!

i

Autor: mszzz

WYDARZENIA

MOTOSERCE w Łomży już w sobotę. Wiemy, co będzie się działo!

2023-05-16 13:43

Już w najbliższą sobotę (20.05) na Starym Rynku w Łomży odbędzie się kolejna edycja Motoserca. Przede wszystkim podczas wydarzenia organizowanego przez motocyklistów można będzie oddać krew, ale będą też koncerty i inne atrakcje. Szczegóły poniżej.

Impreza z sercem

Motoserce to ogólnopolska inicjatywa motocyklistów, która ma na celu, przede wszystkim, zbiórkę krwi, ale też promowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. Motoserce to też wydarzenia towarzyszące: parada motocykli, koncerty czy różne atrakcje dla małych i dużych.

Motoserce w Łomży

Motoserce w Łomży odbędzie się 20 maja czyli już w najbliższą sobotę. Impreza ruszy o 10:00 i potrwa 17:00. Już od początku imprezy można będzie honorowo oddawać krew. Do dyspozycji krwiodawców będą 2 ambulanse.

O 12:00 swój koncert rozpocznie zespół Waterside, natomiast o 14:00 na scenę wejdzie grupa 4 Szmery - zespół wykonuje covery legendarnego bandu AC/DC. Na godzinę 15:00 zaplanowano paradę motocykli, a później będzie druga część koncertu grupy 4 Szmery.

Oprócz tego dla dzieciaków przygotowano animacje, dmuchańce czy malowanie twarzy.

Jak co roku próbujemy wszystkich motocyklistów i ludzi, którzy są zainteresowani bezpieczeństwem w ruchu drogowym ściągnąć na Motoserce. Cieszymy się, że w końcu wracamy na Stary Rynek w Łomży. Można będzie oddać krew, posłuchać muzyki, spotkać się z policją, będą też atrakcje dla dzieciaków i parada motocykli. Będzie działo się naprawdę sporo. Totalnie otwarta impreza dla wszystkich, pogoda podobno ma być bardzo dobra, więc mocno zapraszamy - powiedział nam Krzysztof Suproń z Klubu Wild Dogs Łomża.

MOTOSERCE w Łomży już w sobotę. Wiemy, co będzie się działo!

i

Autor: fot. Motoserce Łomża

MOTOSERCE - 20 MAJA

Stary Rynek w Łomży, 10:00-17:00

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE