Łomżyńska "Państwówka" oferuje bezpłatne wsparcie w czasach pandemii. Trwa projekt FOCUS

2020-11-12 23:53 mżet
Projekt FOCUS trwa
Autor: pixabay.com

Łomżyńska państwówka oferuje wsparcie w czasach pandemii - a chodzi o pomoc psychologiczną skierowaną między innymi do osób, u których koronawirus wywołuje poczucie lęku, paniki i bezradności. Akademicki Ośrodek Rozwoju Osobistego i Społecznego zachęca do kontaktu.

Z dnia na dzień rzeczywistość, która nas otacza diametralnie się zmieniła  - musimy radzić sobie z niepewnością jutra, stresem, strachem o zdrowie własne i najbliższych. Z pomocą przychodzi Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, która w trudnych czasach pandemii koronawirusa, oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną w ramach projektu FOCUS.

Działania jednostki to pomoc psychologiczna tj. wsparcie w sytuacji kryzysowej; w sytuacji doświadczania przemocy lub byciu świadkiem przemocy; wsparcie po wypadku lub innym traumatycznym wydarzeniu; w sytuacji konfliktu interpersonalnego na uczelni; wsparcie po śmierci bliskiej osoby, w chorobie, niepełnosprawności; wsparcie w procesie adaptacji studentów Erasmus, wsparcie i wyjaśnianie 2-3 nieusprawiedliwionych nieobecności na zajęciach w celu zwiększenia motywacji; rozpoznanie problemu z jakim zmaga się osoba, rozpoznania problemów psychicznych, rodzinnych, społecznych, w podejrzeniu uzależnienia u studenta i pokierowaniu po pomoc do odpowiedniego specjalisty lub instytucji - czytamy na stronie "Państwówki".

Aby wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach wystarczy skontaktować się z zespołem "FOCUSA" drogą mailową. Więcej znajdziecie TUTAJ.

Nie maseczki, nie przyłbice. Zobaczcie, co wymyślili Kanadyjczycy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.