Łomża. Tłumy na otwarciu nowego Carrefoura. Ludzie rzucili się na banany za 1,99 zł [WIDEO]

i

Autor: screen z YouTube www.mylomza.pl (https://www.youtube.com/watch?v=LZROtPMfTrc) Łomża. Tłumy na otwarciu nowego Carrefoura. Ludzie rzucili się na banany za 1,99 zł [WIDEO]

Łomża. Tłumy na otwarciu nowego Carrefoura. Ludzie rzucili się na banany za 1,99 zł [WIDEO]

2022-06-09 9:02

W galerii Veneda w Łomży otwarto nowy Carrefour. Z tej okazji przygotowano specjalne atrakcje i promocje, tak aby już pierwszego dnia przyciągnąć tłumy. I one pojawiły się w dyskoncie głównie z uwagi na banany, które kosztowały 1,99 zł za kilogram. Przez sklep przetoczył się prawdziwy szturm rozgorączkowanych klientów, którzy wręcz walczyli o owoce. Nagranie ze sklepu podbiło sieć!

W środę 8 czerwca w galerii Veneda w Łomży otworzono nowy market sieci Carrefour. To pierwszy sklep tej sieci w tym mieście, a jego otwarcie miało być wydarzeniem dla całej miejscowości. Dlatego firma naprawdę zadbała o to, aby klienci byli zachwyceni. Market ma 842 m2 powierzchni sprzedażowej. Znajdują się tam m.in. strefa relaksu, sezonowa i piekarnia.

Sieć zadbała również o specjalne promocje dla klientów. Miały one przyciągnąć mieszkańców Łomży do nowego sklepu. W tym celu Carrefour utworzył dwie promocje: na banany w cenie 1,99 zł za kilogram oraz olej kujawski za 6,99 zł butelka. I to był strzał w dziesiątkę!

Firma chyba jednak nie spodziewała się aż takiej reakcji łomżynian, bo przez sklep przetoczyły się istne tłumy! Mieszkańcy miasta wręcz rzucili się na banany i olej, a całość zarejestrowała kamera lokalnej telewizji www.mylomza.pl.

Powyższe nagranie błyskawicznie podbiło sieć! Trzeba przyznać, że obrazki tłumów wyrywających sobie banany w cenie 1,99 zł za kilogram to naprawdę niecodzienny widok. Pod filmem jest również bardzo dużo komentarzy. Internauci zwracają przede wszystkim uwagę na wiek klientów oraz ich dzikie zachowanie.

"Starcy to potrafią się napier****ć w sklepie. Pudzian miał by problem" - napisał internauta.

"1 Brygada Emerytów i Rencistów wraz z księdzem płk. Kropidło zawsze na straży promocji. Nawet gdy nie mogą trwają" - dodał kolejny.

"a mowia ze emeryci nie mają siły popatrz pań a tu taka walka o towary" - skomentował mężczyzna.

"Jaka dzicz ku*** i na początku te babki co w autobusie nie mogą stać ale na otwarcie Carrefoura to zapie*****ją szybciej Bolt na setkę" - podsumował tę sytuację kolejny internauta.

"Cudowne ozdrowienia emerytów i rencistów" - stwierdził mężczyzna.

Market, który został otwarty w środę w Łomży jest 10. sklepem tej firmy w województwie podlaskim.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dostajesz 500+?

Posłuchaj podcastu i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać te pieniądze!

Listen to "Jak najlepiej wykorzystać pieniądze z 500+?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE