Kolno: Mężczyzna podpalił się pod budynkiem policji

2022-07-05 9:09
Kolno: Mężczyzna podpalił się pod budynkiem policji
Autor: pixabay.com

Pod Komendą Powiatową Policji w Kolnie mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Podlaska Policja przekazuje, że trafił do szpitala. Szczegóły tego zdarzenia znajdują się niżej.

W Kolnie w pobliżu budynku Komendy Powiatowej Policji mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Przypadkowy kierowca i policjant ugasili ogień. Mężczyzna trafił do szpitala.

Nie posiadał żadnych transparentów, nie są znane powody takiego czynu. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia- mówił Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Wszystko działo się w pobliżu wejścia do budynku kolneńskiej komendy, a mężczyzna, który trafił do szpitala to 35-letni mieszkaniec Kolna. Cały czas nie wiadomo, co było powodem takiego zachowania i jaki jest stan poszkodowanego. Ustalaniem szczegółów tej sprawy zajmują się policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE