Goniło go UFO... a zatrzymała policja

2021-11-16 12:59
UFOludek
Autor: pixabay.com

Łomżyńscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie o 25-latku, który twierdził, że goni go UFO. Numer alarmowy wykręciła rodzina młodego mężczyzny, którą zaniepokoiło jego dziwne zachowanie. Niedoszłego uciekiniera zabrano na badania, a policja znalazła w jego pokoju prawdopodobną "przyczynę" tego zdarzenia ... Szczegóły w artykule!

To było bardzo nietypowe zdarzenie - policjanci z łomżyńskiej patrolówki odebrali zgłoszenie od rodziny 25- latka, które dotyczyło jego niepokojącego zachowania. Funkcjonariusze szybko zjawili się na miejscu, gdzie okazało się, że pobudzony mieszkaniec gminy Piątnica desperacko próbuje "uciec" przed goniącym go ... UFO.

Zaniepokojeni policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni zajęli się 25- latkiem, a policja przystąpiła do pozostałych czynności. W pokoju młodego mężczyzny mundurowi znaleźli torebki z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina.

25-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE