Do biegu, gotowi, START! - "Państwówka" robi drugie podejście do akademickich mistrzostw

2020-05-25 10:37 mżet
PWSIP zaprasza do biegu
Autor: pixabay.com

Otwarte Akademickie Mistrzostwa w Biegu Ulicznym, organizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, miały się odbyć w kwietniu, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom. Kolejny termin wyznaczono na pierwszy tydzień września. Zapisy są już otwarte!

6 września pasjonaci biegania spotkają się przed Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, żeby wziąć udział w  Otwartych Akademickich Mistrzostwach Łomży w Biegu Ulicznym. Będzie to już druga edycja tego wydarzenia skupiająca zarówno doświadczonych jak i początkujących biegaczy: amatorzy mogą wybrać dystans na 5 km, a na biegających "wyjadaczy" czeka 10- kilometrowa trasa.

Bieg nie będzie jedyną atrakcją - na szczególnie wkręconych czekają porady specjalistów, napoje energetyczne i wyjątkowy zestaw startowy.

Wszyscy amatorzy biegania mogą już teraz zająć miejsca na linii startu -właśnie trwają elektroniczne zapisy. Warto się spieszyć,  bo do tej pory chęć udziału w imprezie zadeklarowały już 124 osoby!  Więcej znajdziecie TUTAJ.