Dawid Narożny jest wściekły na internautów: „Kur*a, nie pozwolę, by jakieś szmaty obrażały dzieci” [WIDEO]

2021-03-17 19:49 AM.
Dawid Narożny
Autor: Instagram.com/dawidnarozny

Dawid Narożny opublikował w sieci rodzinne zdjęcie. Na fotografii pozuje z córką z małżeństwa z Magdaleną Narożną – Gabrysią, oraz półrocznym Marcelem - owocem miłości z nową partnerką. Internauci w większości zachwycali się dziećmi gwiazdora disco polo, ale nie zabrakło także obraźliwych komentarzy dotyczących najmłodszej latorośli. Narożny jest wściekły i nie przebiera w słowach. Jego reakcja mówi wszystko!

Dawid Narożny chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Wokalista, który po rozstaniu z zespołem Piękni i Młodzi rozpoczął solową karierę po raz drugi został ojcem. Dawid wprost oszalał na punkcie syna i jako dumny tata pokazuje malca w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazdor postanowił opublikować rodzinne zdjęcie ze swoimi latoroślami. Piosenkarz pozuje z córką Gabi oraz synkiem Marcelem. Fani w większości nie szczędzili dobrych słów, jednak pojawiły się także złośliwe komentarze dotyczące wagi półrocznego dziecka. Dawid Narożny nie wytrzymał! Nagrał wideo, na którym nie zostawił suchej nitki na hejterach.

- Jeśli o mnie chodzi, Dawida Narożnego, możecie sobie wylewać wiadro pomyj, możecie mnie wyzywać, możecie pisać o mnie niestworzone historie, robić o mnie memy, demotywatory. Co tylko chcecie. Spływa, jak po kaczce (...) Ale kur*a mać jeżeli chodzi o moje dzieci, to naprawdę nie pozwolę sobie na to żeby jakieś szmaty, debile, imbecyle, albo osoby pozbawione jakiejkolwiek  moralności pisały w komentarzach o tym, że kilkumiesięczne dziecko jest zapasione, że wygląda, jak prosiak, jest grube. Naprawdę powiem, wam nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - grzmi w nagraniu Dawid Narożny.

Wokalista w swoim długim wywodzie zapowiedział, że nie zostawi tak tej sprawy. Internautom, którzy obrażają nie tylko jego dzieci życzy, by spotkało ich to samo.  Zobaczcie całe nagranie na voxfm.pl

Dawid Narożny ostro do hejterów. Nie przebiera w słowach!