Znaleziono skradzione samochody o wartości 320 tys. zł. Złodzieje cały czas poszukiwani

i

Autor: policja.gov.pl

Kryminalne

Znaleziono skradzione samochody o wartości 320 tys. zł. Złodzieje cały czas poszukiwani

2023-03-25 17:36

Skradzione niedawno we Włoszech samochody zostały odnalezione przez policjantów w województwa Łódzkiego. Trafią do swoich właścicieli, natomiast złodzieje cały czas są poszukiwani.

Funkcjonariusze pabianickiej i koluszkowskiej komendy współpracując z policjantami z KWP w Łodzi odzyskali dwa skradzione pojazdy. Pierwsze z aut, range rover warte około 200 000 złotych odnaleziono w Kurowicach na terenie gminy Brójce. Drugie auto zostało odnalezione na terenie Pabianic. To ford transit wart około 120 000 złotych.

Pojazdy zostały skradzione w marcu 2023 roku we Włoszech. W sprawie prowadzone są dalsze czynności, które mają ustalić sprawców.

Zatrzymanie obydwu pojazdów jest wynikiem akcji wymierzonej przeciwko złodziejom samochodowym. Zarówno na terenie powiatu łódzkiego wschodniego jak i powiatu pabianickiego funkcjonariusze dochodzeniowo-śledczy wykonali oględziny pojazdów i zabezpieczyli ślady. Auta wkrótce wrócą do prawowitych właścicieli.

Łódzki nauczyciel w dwie doby przebiegł ponad 300 kilometrów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE