W Łodzi skradziono samochód z tlenem

i

Autor: Facebook

Złodzieje ukradli auto z tlenem dla szpitali. Samochód został odnaleziony!

2021-04-13 14:00

O tej sprawie głośno było w Łodzi na początku kwietnia. Pan Michał, wraz z nastoletnim synem, w święta rozwoził butle z tlenem ba szpitalne oddziały. W nocy, ktoś ukradł jego samochód, w którym nadal znajdował się tlen. Właściciel auta opublikował na Facebooku apel o pomoc. Również my informowaliśmy o poszukiwaniach samochodu. We wtorek samochód został odnaleziony!

Skradziony samochód odnalazł się w Aleksandrowie Łódzkim. Samochód miał już zamontowane niemieckie numery rejestracyjne.

- Auto znalazło się w Aleksandrowie Łódzkim, na bocznej uliczce, wygląda na to, że wszystkie butle z tlenem medycznym, które były w środku, nadal tam są - mówi naszej reporterce Michał Dulęba, właściciel samochodu. - Auto ma delikatne ślady wgnieceń z tyłu.

Sygnał o skradzionym samochodzie, właściciel otrzymał od pana Przemysława.

- Zadzwonił do mnie i powiedział, że od kilku dni na ulicy stoi samochód - opowiada pan Michał. - Znalazł w internecie firmę, kontakt był z Facebooka.

Skradzione butle z tlenem od razu zostaną przekazane do łódzkich szpitali.

Przypomnijmy. Prezes łódzkiej firmy Medgaz w wielkanocną niedzielę i poniedziałek (4-5 kwietnia). Wraz ze swoim nastoletnim synem dowozili prywatnym autem interwencyjnie do łódzkich szpitali butle z tlenem medycznym. W nocy z poniedziałku na wtorek, samochód został skradziony. Wiadomość o kradzieży obiegła łódzkie media i popularne grupy na Facebooku.

Raport z anteny 09.04, godz.10