przeszczep

i

Autor: Pexels/TikTok jordanmorrisssss

medycyna

Zdecydował się na przeszczep włosów w Turcji. Jednego nie przewidział

2023-09-26 15:03

Zabiegi medycyny estetycznej w Turcji robią prawdziwą furorę. Szczególną popularnością cieszy się przeszczep włosów, z którego korzystają również Polacy. 22-letni Jordan Morris z Dublina zdecydował się opisać swoją operację na TikToku. Jednego nie przewidział. Szczegóły poniżej.

Przeczep włosów w Turcji robi furorę

Jeden na trzech mężczyzn oraz jedna na pięć kobiet cierpi z powodu dziedzicznego wypadania włosów, zwanego także łysieniem androgenowym. Dlatego dla wielu osób zbawieniem jest przeszczep.

Turcja natomiast w ciągu ostatnich kilku lat stała się światowym centrum transplantacji włosów. Pacjenci do przeszczepów przyjeżdżają tu z Europy, Azji czy USA. Wynika to z europejskich standardów obowiązujących w Turcji, wysokiego poziomu usług oraz wysoko wykwalifikowanych lekarzy stosujących najbardziej zaawansowane metody przeszczepiania włosów. Co jednak najważniejsze, wszystko jest w dużo niższej cenie, nawet niższej niż w naszym kraju!

22-latek przeszczepił włosy w Turcji. Nie przewidział jednego

22-letni Jordan Morris, pochodzący z Dublina, zdecydował się na przeszczep włosów rok temu. Zaplanował wszystko, nie przewidział jednego - bólu. Mężczyzna przed zabiegiem otrzymał łącznie 30 zastrzyków w głowę.

"Po to, aby mogli pobrać mieszki włosowe z obszaru dawczego z tyłu mojej głowy. Potem dostałem kolejne 20 zastrzyków w przednią część głowy, aby lekarz mógł bezboleśnie wykonać nacięcia" -tłumaczył.

Dodał, że przeszczep włosów to był "największy ból jaki kiedykolwiek czuł" . Jak jednak przyznał po zabiegu, było warto.

Arkadiusz Tańcula przed FAME Friday Arena 2: Polak nie pogrzebie moich marzeń o KSW!

Najlepsze restauracje w Łodzi według magazynu "Twój Styl". Które lokale wyróżniono?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE