Za kilka dni zacznie działać Karta Łodzianina. Co możemy zyskać?

2021-02-22 15:31 GM
Karta Łodzianina
Autor: mat. UML

Specjalne zniżki zaproponują teatry, lodowiska, baseny, EC 1 oraz ZOO. Ulgi przygotują też prywatni przedsiębiorcy. Umowę z miastem podpisało już 120 podmiotów z różnych branż. A wszystko w ramach Karty Łodzianina.

Miejski program lojalnościowy rusza 1 marca. Dzięki Karcie Łodzianina za wejścia do różnych placówek kultury i rozrywki zapłacimy o 20 proc. mniej - wyjaśnia Ewa Szymanowska z Łódzkiej Organizacji Turystycznej. - Codziennie zgłaszają się do nas nowe podmioty, które są zainteresowane podpisaniem umowy i oferowaniem ulg.

Oprócz tradycyjnej plastikowej karty, dostępna będzie także aplikacja mobilna. Miasto planuje także rozesłanie karty do gospodarstw domowych w Łodzi i jej okolicach. Po odebraniu przesyłki z kartą, trzeba będzie ją aktywować on-line lub w jednym ze wskazanych punktów, mi.in. w Centrum Obsługi Karty Łodzianina przy ul. Piotrkowskiej 87, Piotrkowskiej 28, Punkcie Info w Manufakturze albo w wybranych placówkach Biblioteki Miejskiej w Łodzi.

Karta Łodzianina to największy program lojalnościowy, jaki miasto oferuje mieszkańcom. Posiadaczem karty mogą zostać osoby, które płacą podatki w Łodzi.