Wyśmiał podręcznik do HiT, parodiując Michaela Jacksona

i

Autor: TikTok print screen/Allegro print screen

Wyśmiał podręcznik do HiT, parodiując Michaela Jacksona. Piosenka jest hitem Internetu!

2022-08-18 13:40

Aktor i tiktoker Sebastian Machalski w wyjątkowym stylu wyraził, co myśli na temat kontrowersyjnego podręcznika do przedmiotu Historia i Teraźniejszość. Sparodiował słynną piosenkę "We Are the World", a konkretnie fragment śpiewany przez Michaela Jacksona. Nagranie stało się hitem Internetu. Koniecznie posłuchajcie.

O podręczniku do nowego przedmiotu Historia i Teraźniejszość, autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego, jest głośno od kilku dni. Szczególnie za sprawą fragmentu na temat zapłodnienia metodą in vitro i "zasadniczego" pytania, które profesor tam postawił - "kto będzie kochał wyprodukowane w ten sposób dzieci?". 

Tezy zawarte w książce wywołały lawinę komentarzy w Internecie. Pojawił się także nowy trend, polegający na wynajdywaniu błędów oraz nieścisłości w podręczniku do HiT. Aktor i tiktoker Sebastian Machalski postanowił jednak odnieść się do tej sprawy w zupełnie inny sposób. Sparodiował słynną piosenkę "We Are the World", a konkretnie fragment śpiewany przez Michaela Jacksona. Napisał nawet własny tekst. Sami posłuchajcie.

Po kilku dniach piosenka ma prawie 530 tys. odsłon na TikToku. 

Sebastian Machalski jest aktorem teatralnym i dubbingowym. W 2013 roku ukończył wydział aktorski na PWSFTviT w Łodzi. Sporadycznie występował przed kamerą, jednakże większą rozpoznawalność przyniósł mu udział w programie talent show "The Voice of Poland".

PARADA WOLNOŚCI Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE