Wypieki w kształcie genitaliów. Zobacz, gdzie je kupić w Łodzi

2022-11-24 12:28

Jak pokazać genitalia ze smakiem? Wiedzą to w cukierni D-Lickcious, gdzie można kupić wypieki właśnie w kształcie miejsc intymnych. Zamysłem jest przełamywanie tabu i wyzbycie się wstydu w tym zakresie.

Wieść o grudniowym starcie cukierni Dickery wzbudziło duże zainteresowanie. W międzyczasie zdążył się otworzyć inny, podobny lokal. Mowa o D-Lickcious, przy Piotrkowskiej 51.

Nietypowe wypieki w tym lokalu mają swój cel. Oprócz serwowania pysznych gofrów, zamysłem było przełamywanie tabu i głośno mówić o takich tematach.

- Pojawia się coraz mnie skrępowania, co nas cieszy, bo chcemy nazywać rzeczy po imieniu. Nie chcemy dawać im żadnych innych nazw i tworzyć słowotwórstwa. Jak na początku my zapytamy – czy ktoś chce penisa czy waginę, to przy doborze posypek lub polewy nie ma już problemów z wypowiedzeniem tego słowa - mówi właściciel Maksymilian Chodziak.

Wielu łodzian zwróciło uwagę na nowo otwarte miejsce. Jest to dla nich ciekawa inicjatywa, bo w lokalu można zaspokoić głód i ciekawość.

- Zamawiamy męski i żeński goferek dzisiaj.

- Bardzo dobre, bardzo mi smakuje. Jest słodkie, jest w kształcie penisa, więc wszystkie warunki są spełnione.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią