Wypieki w kształcie genitaliów. Zobacz, gdzie je kupić w Łodzi

2022-11-24 12:28

Jak pokazać genitalia ze smakiem? Wiedzą to w cukierni D-Lickcious, gdzie można kupić wypieki właśnie w kształcie miejsc intymnych. Zamysłem jest przełamywanie tabu i wyzbycie się wstydu w tym zakresie.

Wieść o grudniowym starcie cukierni Dickery wzbudziło duże zainteresowanie. W międzyczasie zdążył się otworzyć inny, podobny lokal. Mowa o D-Lickcious, przy Piotrkowskiej 51.

Nietypowe wypieki w tym lokalu mają swój cel. Oprócz serwowania pysznych gofrów, zamysłem było przełamywanie tabu i głośno mówić o takich tematach.

- Pojawia się coraz mnie skrępowania, co nas cieszy, bo chcemy nazywać rzeczy po imieniu. Nie chcemy dawać im żadnych innych nazw i tworzyć słowotwórstwa. Jak na początku my zapytamy – czy ktoś chce penisa czy waginę, to przy doborze posypek lub polewy nie ma już problemów z wypowiedzeniem tego słowa - mówi właściciel Maksymilian Chodziak.

Wielu łodzian zwróciło uwagę na nowo otwarte miejsce. Jest to dla nich ciekawa inicjatywa, bo w lokalu można zaspokoić głód i ciekawość.

- Zamawiamy męski i żeński goferek dzisiaj.

- Bardzo dobre, bardzo mi smakuje. Jest słodkie, jest w kształcie penisa, więc wszystkie warunki są spełnione.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE