Śmiertelny wypadek w Rzgowie. NOWE FAKTY w sprawie śmierci trójki młodych ludzi

2021-09-30 13:45
Śmiertelny wypadek w Rzgowie. Trzy osoby nie żyją
Autor: Kinga Baryga

Rzgowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Rzgów. BMW uderzyło w latarnię, zginęły 3 osoby. Postronne osoby udzielały pierwszej pomocy poszkodowanym do przyjazdu służb ratunkowych. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W czwartek, 30 września, policjanci podali nowe informacje dotyczące wypadku.

- Z ustaleń policjantów wynika, iż w stronę Łodzi jechało bmw, którym podróżowały cztery osoby - czytamy w komunikacie. - Tuż przed skrzyżowaniem samochód uderzył w przydrożną latarnię i rozpadł się na dwie części. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierujący bmw i jego dwie pasażerki. 23-letni pasażer trafił do szpitala. Świadkowie zdarzenia i osoby postronne jako pierwsze udzielały poszkodowanym pomocy medycznej do czasu przyjazdu służb ratunkowych.

Według policjantów, w wyniku wypadku uszkodzone zostały również inne pojazdy, które nie uczestniczyły bezpośrednio w zdarzeniu: toyota, iveco i citroen.

Jak podaje Express Ilustrowany, cztery osoby z bmw to obywatele Ukrainy - małżeństwo i para znajomych. Jak informują dziennikarze EI, robili oni wcześniej zakupy w CH Ptak. Według reporterów gazety, licznik 21-letniego bmw zatrzymał się na 170 km/h.

Policjanci apelują! Pamiętajmy, że sprzyjająca jak na tę porę roku aura pogodowa nie zwalnia uczestników ruchu drogowego z myślenia, przestrzegania obowiązujących przepisów i zdrowego rozsądku. Nadmierna prędkość nadal jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Będąc uczestnikiem ruchu drogowego, stosujmy zasadę ograniczonego zaufania i dokładnie obserwujmy co dzieje się na drodze.

Raport z anteny 29.09, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE