Wypadek na A1 koło Łodzi. Kierowca ciężarówki wjechał w inne auta. Duże utrudnienia!

2022-09-22 10:06
Wypadek na A1 koło Łodzi
Autor: Eska.pl

Duże utrudnienia czekają kierowców podróżujących autostradą A1 w stronę Katowic. Wszystko przez wypadek, do którego doszło w czwartek (22 września) rano. Kierowca ciężarówki wjechał w poruszające się przed nim samochody.

Wypadek na A1 miał miejsce w czwartek, 22 września, ok. godz. 9.

- Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu, kierujący ciężarowym samochodem volvo 28-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków, w jakich odbywa się ruch - mówi Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki. - Utracił panowanie nad kierowanym samochodem, uderzył w tył skody, a skoda następnie w seata. Całe to zdarzenie miało miejsce przed zjazdem nr 22, czyli zjazdem na centrum. Kierujący tymi samochodami to osoby trzeźwe, posiadające uprawnienia do kierowania.

W wypadku nikt nie został poszkodowany, jednak w miejscu zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu, tworzą się korki.

- Apelujemy, aby każda osoba, która porusza się w tym momencie autostradą A1 w kierunku Katowic zjeżdżała na zjeździe 21 - Łódź Północ - i przez centrum Łodzi objechała ten odcinek - mówi Jadwiga Czyż. 

Według policjantów, utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

Remont zabytkowej kamienicy w centrum Łodzi

Serce WOŚP stanęło w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE