Wybuch gazu w domu koło Wieruszowa w Łódzkiem. Nie żyją dwie osoby

2021-04-06 18:00
Wybuch gazu w miejscowości Okoń w powiecie wieruszowskim
Autor: mat. KP PSP w Wieruszowie

Dwie osoby zginęły, a kolejne dwie zostały ranne w wyniku pożaru domu w miejscowości Okoń w powiecie wieruszowskim. Poszkodowanych zabrały śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do tragedii doszło po godzinie 15 . - W miejscowości Okoń w powiecie wieruszowskim doszło do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym. Skutkiem tego był również pożar budynku. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, są to kobieta i mężczyzna w wieku około 70 lat. Dwie osoby zostały ranne. Jest to mężczyzna w wieku około 33 lat i kobieta w tym samym wieku. Stan poszkodowanego mężczyzny jest na tyle poważny, że został on przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Siemianowic Śląskich. Stan rannej kobiety jest trochę lepszy - powiedział nam mł. bryg. Jędrzej Pawlak, oficer prasowy Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

W działaniach na miejscu zdarzenia wzięło udział osiem zastępów straży pożarnej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE