Współpraca Widzewa, Samorządu Województwa Łódzkiego i ŁKA. Skorzystają na niej kibice

2023-01-26 15:21

Wzajemna promocja i współpraca, na której skorzystają kibice. Doszło do porozumienia, które zapewni fanom Widzewa Łódź promocje na przejazdy pociągami ŁKA. W zamian na strojach klubu pojawią się logotypy nowego sponsora.

Dzisiaj ustalono trójstronne porozumienie między Widzewem Łódź, Samorządem Województwa Łódzkiego i Łódzką Koleją Aglomeracyjną. W ramach współpracy ustalono szereg świadczeń. Logotypy nowego sponsora pojawią się między innymi na spodenkach meczowych pierwszej drużyny oraz na koszulce drużyny z kategorii U-17 Akademii Widzewa.

- Zadanie, które podejmujemy jako województwo to oczywiście szkolenie dzieci i młodzieży. Są to programy szkoleniowe, które wspieramy w różnych zakresach. Tutaj spotykamy się z partnerem, który prowadzi tego typu prace z dziećmi i młodzieżą - tłumaczy marszałek województwa łódzkiego. Grzegorz Schreiber.

Dotychczas kibice Widzewa korzystali ze zniżek na przejazdy grupowe. Teraz współpraca osiągnie zdecydowanie większy wymiar, a kibice Widzewa mogą liczyć na kolejne promocje związane z przejazdami ŁKA.

- Wspomnę, że na jednym z meczów nasi kibice z wielu miast spotykali się, konkretnie w Skierniewicach, żeby wspólnie, właśnie ŁKA, dotrzeć na stadion Widzewa. Bilety grupowe cały czas będą kontynuowane. Uruchomimy również promocję dla naszych kibiców – mówi Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa Łódź.

Wiadomo, że porozumienie sponsorskie między Widzewem a Województwem Łódzkim i ŁKA podpisano na rok - Nie zdradzono jednak jaką kwotę otrzyma klub.

Nowe sygnalizatory mają poprawić bezpieczeństwo na rondzie Sybiraków w Łodzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE