Woonerf w Łodzi bez zegara

i

Autor: Kinga Baryga

Woonerf przy 6 Sierpnia w Łodzi bez zegara. Został zniszczony i wymontowany... a na jego miejscu pojawił się słupek ostrzegawczy.

2020-06-24 17:45

Woonerf przy 6 sierpnia w Łodzi bez zegara to jak królowa bez korony... Stojący tam charakterystyczny zegar został zniszczony i wymontowany... a na jego miejscu pojawił się słupek ostrzegawczy.

Na Woonerfie przy 6 sierpnia w Łodzi nie możemy już sprawdzić godziny. Stojący tam charakterystyczny zegar został zniszczony i wymontowany... a na jego miejscu pojawił się słupek ostrzegawczy. Dlaczego?

- Symbol Woonerfu został uszkodzony. Zabraliśmy go wczoraj, aby sprawdzić skutki uszkodzenia. Mamy nadzieję, że niebawem wróci i nie będziemy musieli na niego długo czekać. Poprosiliśmy Straż Miejską o nagrania z monitoringu i czekamy na odpowiedź - wyjaśnia Tomasz Andrzejewski z Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika prasowego Straży Miejskiej w Łodzi, kamery przy skrzyżowaniu Piotrkowskiej z 6 Sierpnia  nie działały w momencie tego zdarzenia.

Osoba, która uderzyła w zegar będzie odpowiadać za zniszczenie mienia, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE