Wirtualne drzwi otwarte na Politechnice Łódzkiej

2020-05-22 11:30 GM
Politechnika Łódzka
Autor: mat. PŁ

Zwiedzanie uczelni, rozmowy z wykładowcami i studentami, prezentacja akademików i kół naukowych. Politechnika Łódzka zaprasza w sobotę na wirtualne drzwi otwarte.

Jak nie wychodząc z domu, zapoznać się z atutami uczelni technicznej i wybrać interesujący kierunek? Politechnika Łódzka, która wkrótce rozpocznie rekrutację na studia, przygotowała specjalny dzień otwarty online. Uczelnia pokaże i opowie o wszystkim, co dla kandydatów na studia jest najważniejsze.

- W czasie przekazu live pojawią się studenci i wykładowcy, będzie można prowadzić dyskusję i obejrzeć kampus oraz wydziały i inne miejsca ważne dla przyszłego studenta - zachęca dr Aleksandra Pawlik. W planie również przedmaturalne zajęcia z matematyki i fizyki prowadzone przez uczelnianych wykładowców.

W planie również przedmaturalne zajęcia z matematyki i fizyki prowadzone przez uczelnianych wykładowców – zapowiada dr Marek Małolepszy. - Powiem, jak wykorzystać ostatnie dni przed maturą, zdradzę mój sposób na rozwiązywanie zadań.

Transmisja drzwi otwartych będzie prowadzona w sobotę (23 maja) od godz. 10 w mediach społecznościowych Politechniki Łódzkiej oraz na kanale YouTube.