Wielkie atrakcje dla najmłodszych! Park Podolski zamieni się w wielki plac zabaw

i

Autor: Pexels

Wydarzenia w Łodzi

Atrakcje dla najmłodszych! Park Podolski zamieni się w wielki plac zabaw

2023-06-09 13:18

W ten weekend park Podolski będzie najweselszym miejscem w Łodzi. Dzieciaki będą mogły bawić się tam aż na 11-stu dmuchańcach. Co najważniejsze – wstęp jest całkowicie darmowy!

Ogromna atrakcja dla dzieciaków i to za darmo! W weekend, 10-11 czerwca, park Podolski stanie się jednym wielkim placem zabaw. W godzinach 11:00–18:00 na najmłodszych łodzian będzie czekało 11 gigantycznych dmuchańców. Zabawki będą podzielone tematycznie na dwa rodzaje: place zabaw inspirowane bajką „Potwory i Spółka" oraz tory przeszkód.

W strefie placów zabaw zostaną rozstawione dmuchańce z bajki „Potwory i Spółka”: tor, zamek, zjeżdżalnia, suchy basen oraz młot. W strefie z przeszkodami każdy będzie mógł poczuć się jak ninja i sprawdzić swoją sprawność. Na śmiałków będą czekały: tor Spartan, tarcza Heliosa, imperium arena, skok z Olimpu, eliminator arena i wipeout mistrzów.

Dmuchańce to nie jedyna zaplanowana atrakcja. Będzie ich dużo więcej! Przygotowano jeszcze: animacje, występy szczudlarzy, bańki mydlane, string art, występ zespołu Kadar, strefę klocków XL i XXL, zabawy sensoryczne i plastyczne, zabawy sceniczne oraz warsztaty teatralne i muzyczne.

Powstanie również wielkoformatowy rysunek dla Łodzi. Wszystkie dzieciaki, ale też dorośli będą mogli narysować jak oni widzą Łódź.

W ten weekend w parku Podolskim portfel przyda się jedynie w strefie gastronomicznej.

Robert Karaś o wyniszczającym rekordzie świata w 10-krotnym Ironmanie: Urazy, halucynacje i chwile zwątpienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE