Wielka awaria wodociągowa na Retkini

i

Autor: Piotr Latuska/Czytelnik

WIELKA AWARIA wodociągowa na Retkini. Ogromne rozlewisko! Mieszkańcy bez wody ZDJĘCIA

2021-12-14 10:36

Ogromne rozlewisko utworzyło się w nocy z poniedziałku na wtorek (13-14 grudnia) w wyniku awarii wodociągowej na Retkini. Trwa naprawa, niektórzy mieszkańcy Retkińskiej i Wyszyńskiego pozbawieni są wody.

Duża awaria wodociągowa na Retkini miała miejsce w poniedziałek, przed północą. Ogromne rozlewisko wody utworzyło się na ul. Retkińskiej i na Wyszyńskiego. Okoliczni mieszkańcy jadący rano do pracy z zaskoczeniem i rozbawieniem komentowali zdarzenie w mediach społecznościowych.

- Doczekaliśmy się. Retkinia ma własną rzekę - pisze jedna z internautek.

- Nie widziałem tego projektu w budżecie obywatelskim - komentuje inny z użytkowników.

Obecnie woda jest już odpompowana. Trwa naprawa uszkodzonego wodociągu.

Według informacji Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, bez wody pozostają mieszkańcy posesji Retkińska 92, 96, 98, 102/104,104a, Wyszyńskiego 22. Woda dowożona jest beczkowozem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jak wygląda EXPO 2020 w Dubaju?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE