Wieczór z rekinami. Sprawdź, co przygotowało łódzkie Orientarium

2022-08-10 10:46
Wieczór z rekinami. Sprawdź, co przygotowało łódzkie Orientarium
Autor: Pixabay.com

Jakie są mity na temat rekinów? Jak wygląda kąpiel słonia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można usłyszeć już jutro w łódzkim Orientarium podczas "Wieczoru w rekinami".

Wszyscy, którzy odwiedzą w czwartek (11 sierpnia) łódzkie Orientarium, będą mogli zobaczyć tajemniczy świat oceanu „od wewnątrz” podczas spaceru tunelem oceanicznym. To doskonała okazja, żeby przyjrzeć się z bliska rekinom.

O diecie rekinów, a także o mitach na temat rozmiaru tych drapieżnych ryb opowiedzą edukatorzy z łódzkiego ZOO.

Inną atrakcją będzie popularna kąpiel słoni indyjskich połączona z ich karmieniem. Odwiedzający będą mogli zobaczyć pomieszczenia, które nie są dostępne dla każdego. Zobaczą między innymi pokoje zapleczowe, a także miejsca, gdzie śpią najwięksi mieszkańcy Orientarium.

Jak wziąć udział?

Koszt wydarzenia wynosi 250 zł za osobę. Uczestnikom poniżej 18 lat musi towarzyszyć opiekun, dla którego wejście też jest płatne.

Bilety można nabyć Biurze Obsługi Klienta Orientarium w Łodzi od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 19:00, a liczba miejsc jest ograniczona.

Program "Wieczoru z rekinami" w Orientarium w Łodzi

- 17:30 – zbiórka przy strefie kas i przejście do Orientarium

- 17:45 – 18:00 – kąpiel słonia

- 18:00 – 19:00 – zwiedzanie obiektu z przewodnikami (zakończenie zwiedzania w tunelu oceanicznym)

- 19:00 – poczęstunek w strefie oceanicznej

- 21:30 – zakończenie wieczoru

Wojciech z Łodzi naśladuje znane postaci z kreskówek, filmów i gier
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE