Ratownicy koczują w karetkach

i

Autor: Luka&Maro

"Wasze wsparcie jest nieocenione!" - Służba medyczna jest wdzięczna za pomoc wszystkim wolontariuszom! [RELACJA]

2020-03-26 21:54

Pracują ponad siły by pomóc chorym na koronawirusa. Personel medyczny ma ogrom pracy. Wolontariusze z całej Polski angażują się i pomagają, aby pracowało im się lepiej. Na przykład dowożą posiłki prosto do szpitala. Służby medyczne nie kryją ogromnej wdzięczności.

Codziennie walczą z koronawirusem na pierwszej linii frontu. Personel medyczny ma ogrom pracy. Ludzie w całej Polsce jednoczą siły i pomagają aby pracowało im się lepiej. Służby medyczne nie kryją ogromnej wdzięczności.

-Bardzo zaskoczyła nas reakcja łodzian. Dostajemy ciepłe posiłki i masę pozytywnej energii przekazywanej od ludzi. To dopinguje nas do dalszej walki. Bardzo dziękuję za serdeczną pomoc ze szczerego serca, gdzie nie oczekiwaliście nic w zamian - przekazuje Łukasz Chabowski - koordynator zespołu ratownictwa medycznego w Łodzi.

Na Facebooku działa specjalna grupa #lodzianieratuja , na której każdy może uzyskać pomoc lub jej udzielić. Łodzianie szyją maseczki, przygotowują obiady, a także pomagają osobom starszym mieszkającym w Łodzi. 

Służby medyczne alarmują, żeby uświadamiać rodzinę i znajomych aby pozostali w domu.