W Łodzi powstało centrum e-sportu! [AUDIO]

2021-06-16 15:47 Natalia Wolniewicz
Gracz
Autor: pixabay.com/11333328

​To miejsce, w którym będzie można doskonalić swoje umiejętności i poznać innych e-sportowców. W Łodzi powstało centrum e-sportu Base Stack. Na 119 komputerach będzie można zagrać w najpopularniejsze gry multiplayer czy brać udział w turniejach.

To będzie siłownia dla e-sportowców.W Łodzi powstało centrum e-sportu Base Stack, w którym można doskonalić swoje strategie lub całą drużyną ćwiczyć do turnieju czy mistrzostw.

- Zadbaliśmy o dobre komputery i komfort gry - zapowiada Mariusz Ciarmaga z centrum. - Na 119 komputerach będzie można zagrać w najpopularniejsze gry multiplayer czy brać udział w turniejach - dodaje.

- W Polsce jest bardzo mało takich miejsc, wiemy, że do Łodzi przyjedzie wielu utytułowanych e-sportowców - mówi Mateusz Nowacki z centrum. - Planujemy organizować warsztaty, a także zajęcia edukacyjne. W sumie będzie można zagrać w kilkanaście różnych gier multiplayer - dodaje.

Otwarcie centrum e-sportu już w piątek.

O szczegóły pytała nasza reporterka Natalia Wolniewicz, posłuchajcie:

W Łodzi powstało centrum e-sportu!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE