W czasie epidemii koronawirusa łódzkie podstawówki zapraszają na drzwi otwarte on line

2020-05-13 23:44
Łódzkie podstawówki zapraszaja na drzwi otwarte on line
Autor: mat.SP 34 Łódź

Jaka jest szkoła w której uczniowie spędzą najbliższych osiem lat, jakie kwalifikacje mają nauczyciele, jakie są warunki do nauki i jak są wyposażone pracownie? Niestety teraz rodzice nie mogą iść do szkoły, ale mogą spotkać się z dyrekcją i nauczycielami w internecie.

Zwykle o tej porze w łódzkich szkołach odbywają się dni otwarte. Placówki zapraszają dzieci i rodziców, by obejrzeli szkołę, poznali nauczycieli i dyrektora. W tym roku z powodu pandemii nie można spotkać się w realu, więc szkoły przenoszą się do sieci. Widzewska SP nr 34 organizuje w sobotę livechat. Takie spotkanie jest potrzebne, bo rodzice chcą wiedzieć komu powierzają swoje dzieci i co oferuje szkoła. Jest to też okazja by pochwalić się osiągnięciami i podkreślić, co wyróżnia daną placowkę. - Rodziców interesują szczegółowe informacje, m.in oferta zajęć pozalekcyjnych, poziom nauczania, godziny zajęć i bezpieczństwo dzieci oraz projekty realizowane przez szkołę. Organizujemy ten livechat, tak by dzieci i rodzice mogli zobaczyć i posłuchać, co mówi o ich przyszłej szkole jej dyrektor - mówi dyrektor podstawowki nr 34 w Łodzi Agnieszka Błażejczyk. Spotkanie odbędzie się na szkolnej stronie facebookowej w sobotę 16 maja o godz 10 i 12.

Łódzkie podstawówki zapraszaja na drzwi otwarte on line
Autor: mat. SP 34 Łódź
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE