Uwaga! ZAGINIONA LICEALISTKA. Czy ktoś widział nastoletnią Joannę? [ZDJĘCIA]

2021-03-01 11:20
Zaginiona licealistka
Autor: LO Złoczew

Zaginiona licealistka. Rodzina, władze szkoły i policja proszą o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej uczennicy liceum w Złoczewie. Udostępniamy zdjęcia i kontakt do rodziców dziewczyny. Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje o tym, gdzie może przebywać - natychmiast skontaktujcie się z policją, lub z mamą nastolatki.

Jak można przeczytać w komunikacie, udostępnionym przez Liceum Ogólnokształcące w Złoczewie, zaginęła Joanna Gibka, która jest uczennicą tej szkoły. Szkoła udostępniła również zdjęcia nastolatki, które publikujemy poniżej. Mogą one pomóc w jej rozpoznaniu.

Wiadomo, że zaginiona dziewczyna po raz ostatni widziana była w piątek 26 lutego, po godz. 22 w Niechmirowie w gminie Burzenin. Jak podają władze szkoły, miała wówczas na sobie czarne dresy i czarną bluzę.

- Jeśli ktoś ją widział, prosimy o pilny kontakt - czytamy na Facebooku Liceum Ogólnokształcącego w Złoczewie.

Szkoła podaje również numer telefonu do mamy dziewczyny: 793 595 061. Władze szkoły proszą również o udostępnianie informacji o zaginionej. Im więcej osób przeczyta ten komunikat, tym większe są szanse na odnalezienie zaginionej Joanny.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę o tym, co obecnie dzieje się z zaginioną nastolatką, mogą również skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Sieradzu, numer telefonu: 47 845 17 05.

Poniżej publikujemy policyjny komunikat w tej sprawie:

Joanna Gibka ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy proste do ramion, farbowane ciemny blond, oczy koloru niebieskiego,  twarz owalna, uszy lekko odstające, nos lekko garbaty, znamię w postaci pieprzyka po prawej stronie brody.

W dniu zdarzenia ubrana była w spodnie typu dres koloru czarnego z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce, bluza typu polar koloru czarnego z żółtym kołnierzem  od wewnętrznej strony, obuwie typu trapery koloru czarnego wiązane z bocznymi zamkami.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej kobiecie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie tel. 47 845 19 50 w godz. 06:00 - 22:00 bądź całodobowo z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod numerem telefonu 47 845 17 05 lub 47 845 17 07. Telefon alarmowy 112.

Bezpieczeństwo na lodzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE